قیمت بند رخت و میز اتو
دوشنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۸
خانه / زیباراد / مرکز پخش عمده میز اتو ارزان و باکیفیت

مرکز پخش عمده میز اتو ارزان و باکیفیت

مرکز پخش عمده میز اتو با قیمت ارزان و مقرون به صرفه در تهران است. این میز اتوها باکیفیت بوده و صفحه آن از جنس پلاستیک ABS نشکن هستند که در حال حاضر بهترین جنس بازار محسوب می شود.

انواع میز اتو

این روزها در بازار انواع میز اتو دیده می شود که کیفیت ها بسیار متفاوتی دارند. از سال ها پیش که این محصول به بازار وارد شد صفحه آن از MDF ساخته می شد و چوبی بود. در سال های بعد صفحات مشبک فلزی استفاده شد. اما در حال حاضر بهترین جنس بازار برای پخش عمده میز اتو صفحات پلاستیکی ABS هستند.
هر چند هنوز هم بعضی از مشتریان به دنبال میز اتو ارزان صفحه چوبی برای عراق و ارمنستان هستند اما تولید آن کم شده و بیشتر مشتریان داخلی مدل های جدیدتر را می پسندند.

پخش عمده میز اتو

پخش عمده میز اتو برای صادرات

تصور اکثر مردم این است که برای صادرات میز اتو باید حتما از بهترین کیفیت جنس استفاده کرد. اما در واقع این طور نیست. خیلی از کشورهای همسایه هستند که ضعیف تر از ما هستند و به دنبال اجناس ارزانتر هستند. در مقابل عده کمی از مشتریان که برای کشورهای اروپایی و ثروتمند کالا تهیه می کنند اجناس خوب و مرغوب را خریداری می کنند. بنابراین در صورتی که به کشورهای همسایه صادرات می کند میز اتو ارزان بهترین گزینه است.

پخش عمده میز اتو

مرکز پخش عمده میز اتو برای ایران

پخش عمده میز اتو در ایران از طریق تولید کننده های تهران صورت می گیرد. به دلیل دسترسی بالاتر و وجود اکثر باربری های بزرگ مانند جاوید ترابر، مهر ایران، شمس، فردوس، پازوکی، اتوبار کرمان، اصفهان بار و سایر شرکت های حمل و نقل، تهران مناسب ترین و بهترین شرایط قیمت را برای ارسال بار دارد. بنابراین کارخانه تولید میز اتو می تواند به تمام کشور به سادگی تمام ارسال داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با مدیر فروش شرکت زیباراد در ارتباط باشید:
علی اکبر محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193491939
پست الکترونیکی: info@zibarad.ir

مطلب پیشنهادی

بند رخت لوله ای

انواع مدل های بند رخت لوله ای ارزان

بند رخت لوله ای در انواع مدل های جدید و متنوع موجود در بازار با …