مشاوره و سفارش

مصنوعات فلزی

 امروزه با گسترش آپارتمان نشینی استفاده از بهینه از فضای منزل و طراحی های مدرن اهمیت بیشتری پیدا کرده است. در این میان تولیدات مصنوعات فلزی مانند بند رخت و میز اتو و نردبان در طرح ها و مدل های گوناگونی ارائه شده تا این نیاز را به خوبی پوشش دهد. همچنین سلیقه های متفاوت مشتریان باعث شده است تا تنوع مجموعه مصنوعات فلزی بسیار زیاد شود 

انواع رخت پهن کن
501

رخت و میز اتو

امروزه در بازار رقابت زیادی برای مدل های جدید تر بند رخت و میز اتو وجود دارد. انواع بند رخت شامل بند رخت استیل، بند رخت رنگی، بند رخت آپارتمانی، بند رخت آکاردئونی و غیره می باشد. میز اتو را می توان به دو دسته کلی ایستاده و نشسته تقسیم بندی کرد. نردبان ها شامل 3 پله و 4 پله و 5 پله می باشد.

انواع محصولات زیباراد

رخت پهن کن استیل، رخت پهن کن آپارتمانی
بند رخت تاشو، بند رخت فلزی
بند رخت استیل، بند رخت آپارتمانی
میز اتو تاشو، میز اتو ایرانی
میز اتو وانیلی

تولیدی میز اتو

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
مصنوعات فلزی-سفارشیموجودتماس بگیرید

درباره ما :

شرکت مصنوعات فلزی زیباراد با داشتن مجموعه کارخانه های صنعتی تولیدکننده انواع بند رخت آپارتمانی استیل، رنگ استاتیک، مفصل پلاستیکی، پروانه ای، آکاردئونی و غیره و انواع میز اتو پایه کوتاه و پایه بلند و نیز نردبان های پهن پله در تیراژ بالا و حجم صادراتی است. در حال حاضر تولیدات زیباراد علاوه بر داخل کشور به کشورهای همسایه مانند عراق، ارمنستان، تاجیکستان، افغانستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می شود. رسالت شرکت زیباراد تولید محصولات باکیفیت بالا و قیمت رقابتی و توسعه بازارهای داخلی و صادرات است.

مدیر مجموعه زیباراد

علی اکبر محمدی

Call Now Buttonتماس بگیرید