قیمت بند رخت و میز اتو
دوشنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۸
خانه / میز اتو تاشو / بزرگترین کارخانه تولید میز اتو تاشو در ایران

بزرگترین کارخانه تولید میز اتو تاشو در ایران

بزرگترین کارخانه تولید میز اتو در فاصله ۴۰ کیلومتری از تهران در شهرک صنعتی شریف آباد واقع شده است. این کارخانه با توان تولید روزانه ۴۰۰۰ میز اتو در ایران بی رقیب است و به خاطر قیمت مقرون به صرفه محصولات خود به کشورهای مختلفی صادرات انجام می دهد.

تولید میز اتو در ایران

از سال ها پیش که میز اتو تاشو چینی به بازار ایران راه پیدا کردند تولید کنندگان ایرانی هم به فکر افتادند تا مشابه این محصول را در داخل ایران تولید کنند. در آن سال ها یکی دو کارخانه تولید میز اتو را شروع کردند و کم کم آن را توسعه دادند.

در ابتدای کار کسی اعتماد چندانی به این کالا نداشت و چندان مورد نیاز نمی دانست. اما بازاریابی مناسب و در کنار آن کیفیت بالای کالای ایرانی باعث شد آهسته آهسته مشتریان خود را پیدا کند و کم کم رقبا هم به فکر تولید میز اتو تاشو افتادند.

کارخانه تولید میز اتو

شهر های تولید کننده میز اتو

  • تهران
  • اصفهان
  • تبریز
  • اراک
  • قم
  • مشهد
  • همدان

این شهرها دارای بیشترین تولیدی میز اتو در ایران هستند. هر چند که بازار میز اتو فصل خاصی ندارد، اما به دلیل آن که در فصل پاییز و زمستان بند رخت بیشتر به فروش می رود این کارخانه ها سعی می کنند در فصل بهار و تابستان بیشتر وقت و انرژی کاری خود را برای میز اتو بگذارند.

کارخانه تولید میز اتو

بزرگترین کارخانه تولید میز اتو

کارخانه جدید آرتین صنعت در خاتون آباد تهران قرار دارد و بزرگترین کارخانه تولید میز اتو در خاورمیانه است. همچنین این شرکت دارای کارخانه هایی در شهر قم نیز هست. اکثر تولیدات این شرکت به کشورهای آسیایی صادر می شود. به همین دلیل در بسیاری از کشورهای همسایه این برند به خوبی شناخته شده و مشتریان زیادی دارد.

در داخل هم این برند مصنوعات فلزی گوناگونی مانند بند رخت و پایه قابلمه عرضه کرده است. برای خرید مستقیم میز اتو از این کارخانه می توانید با ما در ارتباط باشید.

منبع: قیمت خرید و فروش بند رخت و میز اتو

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با مدیر فروش شرکت زیباراد در ارتباط باشید:
علی اکبر محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193491939
پست الکترونیکی: info@zibarad.ir

مطلب پیشنهادی

خرید میز اتو پایه بلند

خرید میز اتو پایه بلند تاشو

خرید میز اتو پایه بلند به صورت عمده و خرده از طریق تامین کنندگان بزرگ …