قیمت بند رخت و میز اتو
دوشنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۸
خانه / زیباراد / بزرگترین کارخانه تولید بند رخت اصفهان

بزرگترین کارخانه تولید بند رخت اصفهان

کارخانه تولید بند رخت اصفهان با توان تولید روزانه بیش از ۲۰۰۰ بند رخت بزرگترین شرکت در زمینه مصنوعات فلزی است. ارسال بار در این شرکت به شکل کانتینری و تک و جفت صورت می گیرد و بسیاری از محصولات آن به عراق، تاجیکستان و سایر کشورهای همسایه صادرات می شود.

تولید بند رخت اصفهان

کارخانه های تولید بند رخت اصفهان در سال های گذشته ظرفیت های خوبی برای این استان ایجاد کرده اند. این ظرفیت ها شامل استفاده از دستگاه ها و قالب های جدید و به روز و نیز نیروی انسانی ورزیده است. در حال حاضر با توجه به نیازهای کشور نمونه های زیر در این استان تولید می شود:

  • بند رخت تمام استیل نگیر
  • بند رخت نیمه استیل لوکس
  • بند رخت فلزی با رنگ استاتیک پودری
  • بند رخت مفصل پلاستیکی
  • بند رخت آلومینیومی

در شکل زیر ابعاد بند رخت طلایی آلومینیومی را می بینید. این مدل یکی از جدید ترین مدل های بند رخت است که یک نوع کپی از شکل چینی آن به حساب می آید.

تولید بند رخت اصفهان

بزرگترین کارخانه بند رخت اصفهان

کارخانه بند رخت سازی در اصفهان قدمت زیادی ندارد و تنها چند سالی از شروع تولید آن می گذرد. با این حال در همین مدت کوتاه توانسته یکی از بزرگترین شرکت های تولید بند رخت در کشور شود. این در حالی است که خیلی از تولید کننده های تهران با مشکلات بزرگی رو به رو شده اند و با گرفتن وام های کلان و عدم توانایی در بازپرداخت آن دچار ورشکستگی شده اند. به همین دلیل بهتر است تولید کننده ها در این زمینه احتیاط بیشتری کنند.

تولید بند رخت اصفهان

در حال حاضر شرکت زیباراد با داشتن نمایندگی در شهرهای مختلف از جمله اصفهان به دنبال پخش مستقیم بند رخت به مغازه داران و عمده فروشان است. برای دریافت آخرین قیمت بند رخت تاشو می توانید با یک کلیک در کانال تلگرامی مجموعه زیباراد عضو شوید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با مدیر فروش شرکت زیباراد در ارتباط باشید:
علی اکبر محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193491939
پست الکترونیکی: info@zibarad.ir

مطلب پیشنهادی

بند رخت لوله ای

انواع مدل های بند رخت لوله ای ارزان

بند رخت لوله ای در انواع مدل های جدید و متنوع موجود در بازار با …